Organic Food-Grade Dried Lavender
Organic Food-Grade Dried Lavender
Organic Food-Grade Dried Lavender

Organic Food-Grade Dried Lavender

Regular price $15 Unit price  per 

Lavender is a violet flower admired for its distinct aroma. It may be eaten fresh or dried and pairs well with a variety of ingredients, such as citrus, berries and savory herbs. You can make anything from essential oils to lavender ice cream. Yum!

Organic Food-Grade Dried Lavender